Mersin Hedef OSGB I İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri

Mobil Sağlık Taramaları ve İşe Giriş Raporları

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı sayesinde iş sağlığı ve güvenliği çalışma yaşantımızın önemli bir boyutunda çok büyük ve önemli gelişmelere yol açmıştır. İş sağlığı ve güvenliği kanunları (6331 Sayılı İş Sağlığı ve İş Güvenliği Kanunu) birlikte işçiler çalışma ortamlarında iş sağlığı ve güvenliği kapsamında fiziki şartlar, sosyal şartlar ve psikolojik şartlar gibi bir çok konuda söz sahibi olma hakkı elde etmişlerdir.

İş sağlığı hizmetleri olarak işyeri hekimliği istihdamı, diğer sağlık personeli istihdamı, mobil sağlık taraması ve sağlık raporlarında kolaylık sunuyoruz. İş sağlığı hizmetlerimizin içinden bir diğer iş sağlığı hizmetimiz olan mobil sağlık taraması ve kolay sağlık raporu hizmetimizi kısaca anlatmamız gerekirse; mobil sağlık taramalarını çalışanlarınız için özel olarak hazırlanan steril ortamlarda yapılan sağlık taramalarının kolay ve hızlı sonuçlara erişilebilme imkanı ile birlikte zaman tasarrufu, daha az maliyetli oluşu ve her şeyden önemlisi gerçekten güvenilir sonuçlar elde edebilme imkanı sunar bu avantajların yanı sıra sağlık raporlarının bu kadar erişebilir ya da elde edilebilir oluşu hem işveren için hem de işçiler/işçi adayı için son derece kolay ve avantajlıdır.

Çalışanlarınızı farklı lokasyonlara göndermeden, sağlık tetkiklerini iş yerinize gelen mobil sağlık ekibi tarafından yaptırın. İş yerinizde verim kaybı yaşamadan sağlık raporlarını tamamlayın. Mobil sağlık ekibi tarafından yapılan bazı tetkikler şunlardır;

● İşitme Testi ( Odiometri )
● Akciğer Grafisi
● Solunum Fonksiyon Testi ( SFT )
● Aşı Uygulamaları
● Laboratuar Tetkikleri
● Görme Bozuklukları ve Renk Körlüğü Taramaları
● Portör Taramaları

Bize Ulaşın (0324) 337 35 34
Email info@mersinhedefosgb.com
Mahmudiye Mh. Bahçeler Cd. Matiat İş Merkezi K:4 N:29