Mersin Hedef OSGB I İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri

OSGB Fiyat Listesi

OSGB Fiyat Listesi

OSGB Fiyat Listesi, sabit bir ücretlendirme yapısına sahip değildir. Fiyatlandırmanın bir çok çeşidi bulunabilir;

  1. Saatlik çalışma baz alınarak
  2. Çalışan eleman sayısına bağlı olarak
  3. Tehlike sınıfına göre, gibi kriterler birlikte yada ayrı ayrı göz önünde bulundurularak aylık/yıllık ücretlendirme yapılabilir.
resim-3

OSGB Hizmetleri Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler;

1-İş güvenliği uzmanları ve İş yeri hekimleri personel sayınıza göre farklı şekilde çalışırlar. Az sayıda çalışanı olan firmalar sadece kısmi süreli hizmet alarak bu hizmetlerden faydalanabilir. Personel sayısı fazla olan firmalar ise tam zamanlı iş güvenliği uzmanı ve iş yeri hekimi çalışanı bulundurmak zorundadır. İhtiyaçlarınız ve personel sayınıza bağlı olarak OSGB firmasından İş Güvenliği Uzmanı ve İşyeri Hekimi personeli talebinde bulunabilirsiniz.

2-İşyeri tehlike sınıfınızı mevzuat.gov.tr sitesinde bulunan iş yeri tehlike sınıfları listesinden öğrenmelisiniz. Aynı zamanda ana ekranımızın sağ üst kısmında bulunan Tehlike Sınıfı Sorgula sekmesinden iş yerinizin tehlike sınıfını öğrenebilirsiniz. İş yerinizin tehlike sınıfınıza göre İş Güvenliği uzmanlarıyla çalışmanız gerekmektedir. Tehlike sınıfınıza bağlı olarak çalışacağınız İş Güvenliği Uzmanının sizler için yapması gerekenler değişiklik göstereceğinden doğru faaliyette çalıştığınızı bilmeniz esastır.

3-Daha iyi bir hizmet almak için ihtiyaçlarınız konusunda OSGB firmanızı bilgilendirin. Ayrıca, OSGB firmasından kanunen ne gibi yükümlülükleriniz olduğunun araştırılmasını ve uygulanması konusunda yardımcı olmasını isteyebilirsiniz. Biz Hedef Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi olarak ihtiyaçlarınız ve yükümlülükleriniz doğrultusunda sizlere yardımcı olmayı bir borç biliriz.

Kısacası OSGB hizmetlerinin fiyatları birçok değişkene bağlıdır. Her firmanın anlaştığı yerlerle birçok değişkene bağlı olarak farklı fiyatlar vermesi mümkündür. Eğer bu tarz bir hizmete ihtiyacınız varsa ve fiyat bilgisi almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.